niedziela, 8 kwietnia 2012

Ostatni akapit

Moja pierwsza przygoda związana z pisaniem o książkach była dość intensywna, ale krótka. Chociaż prowadzenie bloga "Wśród książek" dało mi wiele satysfakcji, to niestety zostało nagle przerwane przez pewne trudności w moim życiu. Teraz wydaje mi się, że poradziłem sobie z większością z nich i może kolejne miesiące będą, jeśli nie spokojniejsze, to przynajmniej nieco bardziej stabilne. Chciałbym więc poświęcić nieco mojego wolnego czasu na czytanie książek i pisanie o nich.

Zastanawiałem się, czy kontynuować pisanie właśnie tego bloga, czy zacząć wszystko od początku pod nowym szyldem. Zdecydowałem się ostatecznie na to drugie rozwiązanie i tak właśnie powstał Ostatni Akapit. Nowy blog, z nową nazwą, z wykupioną własną domeną, która mi się podobała. Chciałem, aby w ten sposób blog był jeszcze bardziej "mój" i niepowtarzalny. W zamierzeniu ma być też nieco bardziej osobisty, ale to już zależy od tego, na ile będzie mi się udawało "uzewnętrzniać" :)

Na dobry początek udało mi się napisać dwie recenzje książek: "Domu na Placu Waszyngtona" Henry'ego Jamesa oraz "Jądra ciemności" Josepha Conrada. Wkrótce pojawią się następne, tym razem nieco bardziej współczesnych powieści. Pozostaje mi tylko zaprosić serdecznie wszystkich dotychczasowych czytelników do czytania Ostatniego Akapitu. Zapraszam!

1 komentarz: